Keyifli Ebeveynlik / 17 Haziran 2017

17 Haziran 2017, Cumartesi, 14:30 – 17:30, Keyifli Ebeveynlik, Ebeveyn – Çocuk İlişkisine Vaka Temelli Yaklaşımlar – Müjdelen Tüzün

Katılım

ODAK
Çocuk, kendine ve dünyaya önce annenin, ardından ailenin gözünden bakar; çocuğun sağlıklı geilişimi, ebeveyn tutumlarından bağımsız değildir. Peki tutumlarımız, amaçlarımızı sağlamak için uygun mu? Tutumlarımızın yarattığı “görünmez kayıplar”ın ne kadar farkındayız?

KİMLER KATILABİLİR?
Ana-babalar, eğitimciler ve konuya ilgli duyanların katılımına açıktır.

AYRINTILAR
Alana ilgi duyan herkesin katılımına açıktır.
Eğitim, 25 katılımcı ile sınırlıdır.
12 kişinin altındaki katılımlarda ertelenir.
Katılım ücreti 50 TL’dir. (İşsizlere %50 indirimlidir.)
Başvuruda kayıt sırası esastır.
Katılımcılara “katılım belgesi” verilir.
Çay & kahve ve atıştırmalıklar ikram edilir.

KAYIT
opus@opusnoesis.com.tr
+90 212 972 22 72
+90 542 380 20 30

ADRES
Teşvikiye Mahallesi Ahmet Fetgari Sokak Niyagara Apt. No: 32/10 Nişantaşı – İstanbul
————————–————————–———————
PAYLAŞIMCI / MÜJDELEN TÜZÜN
Pek çok örgün eğitim kurumunda yirmi yılı aşkın “sınıf öğretmenliği” yapar ve bağımsız olmak adına emekli olur. Kırk yıldır 0 – 18 yaş arası farklı öğrenme biçimlerine sahip yüzlerce çocukla çalışmakta. Biri üniversitede biri üniversitenin ardından iş hayatına başlayan ve yakında baba olacak iki çocuğunu hayata hazırlar.
Son yıllarda profesyonel eğitimcilikten, farklı öğrenme biçimlerine sahip çocuklarla yaptığı özel çalışmalarından süzülen deneyimlerini çocuk özelinde anneliğiyle de damıtarak başta eğitimciler ve anneler olmak üzere yetişkinlerle paylaştığı eğitimler, seminerler ve konferanslar vermekte.
Daha çok “vaka temelli yaklaşımlar” ile yerleşik bakış açılarını sarsan, tutumlarımızda kalıcı değişiklikler yaratan “ezberbozan” örnekleri, mutlu bir geleceğin inşasına katkıda bulunmak adına çalışma konularına ilgi duyanlarla paylaşmayı sürdürüyor. Tüzün’ün perspektifinden çocuklarla çalışmak, ilgilenmek, bir iş olmaktan çıkıp keyifli hale geliyor.

Katılım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir