top of page
Çocuklar Nasıl Düşünür?
Çocuklar Nasıl Düşünür?

Çocuklar Nasıl Düşünür?

Çocuğun, çocukluğun ne olduğunu biliyoruz. Peki çocuklar(ımız)ın nasıl düşündüğünü? Çocuklar dünyayı nasıl bilirler? Nasıl anlarlar? Gerçekten de 'çocuklar nasıl olsa anlamazlar' mı yoksa 'çocuklar her şeyi anlar' mı?

Saat ve Yer

17 Tem 2024 19:00 – 22:00 GMT+3

Çevrimiçi

Etkinlik Hakkında

#çocuklarnasıldüşünür etiketiyle #hayatadokunanişler üreten Opus Noesis, çocukların düşünme dünyasını merak edenleri Metin V. Bayrak ile buluşturuyor…

Çocuğun, çocukluğun ne olduğunu biliyoruz. Peki çocuklar(ımız)ın nasıl düşündüğünü? Çocuklar dünyayı nasıl bilirler? Nasıl anlarlar? Gerçekten de 'çocuklar nasıl olsa anlamazlar' mı yoksa 'çocuklar her şeyi anlar' mı? Hangisi doğru? Belki de bizim düşündüğümüzün dışında bir çocuk dünyası var. Çocukların nasıl düşündüğüne, anladığına, yargıladığına, çocuğun dış dünya ile kurduğu bağ üzerine bu özel yolculuğa eşlik etmek ve bu eşsiz dünyayla tanışmak ister misiniz?

Ayrıntılar

  • Eğitim; anne-babalar, eğitimciler, öğretmen adayları, öğrenciler, çocuklarla çalışan uzmanlar ve konuya ilgi duyanların katılımına açıktır.

Kayıt & Bilgi

0212 972 2272 & 0542 380 2030

opus@opusnoesis.com.tr

Kolaylaştırıcı

Metin V. Bayrak

https://www.opusnoesis.com.tr/biz

Burs Notu

Etkinliğe katılmak istiyor ama ekonomik koşullarınız buna izin vermiyor ise kurumumuzun böylesi durumlar için katılımcılarımıza sağladığı çeşitli “çözümler” yani “burs” olanakları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimiçi Etkinlikle İlgili

  • İnternet erişimi olan masaüstü bilgisayar, tablet, değilse mobil cihaz
  • Mümkünse kablolu kulaklık
  • Sessiz bir ortam, olanaklı değilse sorun değil, mikrofonunuzu kapalı tutabilir, konuşmak istediğinizde açabilirsiniz.
  • Atölyeden önce eposta adresinize gelen bir şifre ile https://zoom.us adresinden katılım sağlayabilirsiniz.
  • Bağlantıyla ilgili herhangi bir sorunuz olursa ya da desteğe ihtiyaç duyarsanız opus@opusnoesis.com.tr adresine "çevrimiçi destek" konu başlıklı eposta gönderebilirsiniz; eposta ve/veya telefonla destek verilecektir.

Biletler

  • Standart

    ₺500,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page