top of page
P4C Atölyesi Nasıl Tasarlanır?
P4C Atölyesi Nasıl Tasarlanır?

P4C Atölyesi Nasıl Tasarlanır?

Bir Atölye Nasıl Tasarlanır? eğitimi, katılımcıların P4C yöntemini atölye tasarımı ve yönetişimini kapsar. İki oturumdan oluşan eğitimin ilk yarısında üç ayrı teknikle oluşturulmuş atölye örneklerinin sunumu, tasarım mantığı ve uygulama adımları paylaşılır.

Saat ve Yer

23 Oca 2024 19:00 – 22:00

Çevrimiçi

Etkinlik Hakkında

Opus Noesis,  #P4C #Kolaylaştırıcılık #KolaylaştırıcılıkEğitimi #TopluluklarlaFelsefe etiketleriyle #UygulamalıFelsefe alanında #HayataDokunanİşler tasarlayıp hayata geçiriyor. #BirAtölyeNasılTasarlanır P4C yöntemini kullanarak atölye çalışmaları yapan, yapmak isteyen kolaylaştırıcılara yönelik uygulama odaklı bir eğitimdir.

Bir Atölye Nasıl Tasarlanır?  eğitimi, katılımcıların P4C yöntemini atölye tasarımı ve yönetişimini kapsar. İki oturumdan oluşan eğitimin ilk yarısında üç ayrı teknikle oluşturulmuş atölye örneklerinin sunumu, tasarım mantığı ve uygulama adımları paylaşılır. 

İkinci oturumda her katılımcı, eğitimcinin rehberliğinde (kolaylaştırıcılığında, süpervizörlüğünde) paylaşılan taslak formu referans alarak kendi atölyelerini tasarlarlar.

Bir Atölye Nasıl Tasarlanır? eğitimi, daha önce P4C özelinde tanışma / başlangıç seviyesi / birinci seviye vb. şekilde adlandırılan giriş eğitimlerinden en az birini tamamlamış kolaylaştırıların katılımına açıktır.

Ayrıntılar

 • Eğitim, P4C Kolaylaştırıcılarına yöneliktir.
 • Kontenjan 16 kişi ile sınırlıdır.
 • Program ücreti 600,00 TL (%20 KDV Dahildir.)
 • Eğitim çevrimiçi ortamdadır.
 • Kapalı gruplar için opus@opusnoesis.com.tr üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Burs Notu

Etkinliğe katılmak istiyor ama ekonomik koşullarınız buna izin vermiyor ise kurumumuzun böylesi durumlar için katılımcılarımıza sağladığı çeşitli “çözümler” yani “burs” olanakları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt & Bilgi

0212 972 2272 & 0542 380 2030

opus@opusnoesis.com.tr

Kolaylaştırıcı

Metin V. Bayrak

https://www.opusnoesis.com.tr/biz  

Çevrimiçi Etkinlikle İlgili

 • İnternet erişimi olan masaüstü bilgisayar, tablet, değilse mobil cihaz
 • Mümkünse kablolu kulaklık
 • Sessiz bir ortam, olanaklı değilse sorun değil, mikrofonunuzu kapalı tutabilir, konuşmak istediğinizde açabilirsiniz.
 • Atölyeden önce eposta adresinize gelen bir şifre ile https://zoom.us adresinden katılım sağlayabilirsiniz.
 • Bağlantıyla ilgili herhangi bir sorunuz olursa ya da desteğe ihtiyaç duyarsanız opus@opusnoesis.com.tr adresine "çevrimiçi destek" konu başlıklı eposta gönderebilirsiniz; eposta ve/veya telefonla destek verilecektir.

Telif Notu

Hakları saklı değil, toplumsaldır… Kopyalayabilirsiniz… Daha fazlası için bizimle iletişim geçerseniz, sizi ilkesel olarak bilginin, perspektifin toplumsallaşması için desteklemekten onur ve mutluluk duyarız…

Biletler

 • Standart

  ₺600,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page