top of page
P4C Atölyesi Nasıl Tasarlanır?
P4C Atölyesi Nasıl Tasarlanır?

P4C Atölyesi Nasıl Tasarlanır?

Bir Atölye Nasıl Tasarlanır? eğitimi, katılımcıların P4C yöntemini atölye tasarımı ve yönetişimini kapsar. İki oturumdan oluşan eğitimin ilk yarısında üç ayrı teknikle oluşturulmuş atölye örneklerinin sunumu, tasarım mantığı ve uygulama adımları paylaşılır.

Saat ve Yer

20 Tem 2024 10:00 – 17:30

Beşiktaş, Türkali, Nüzhetiye Cd. 36A D:5, 34357 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Opus Noesis,  #P4C #Kolaylaştırıcılık #KolaylaştırıcılıkEğitimi #TopluluklarlaFelsefe etiketleriyle #UygulamalıFelsefe alanında #HayataDokunanİşler tasarlayıp hayata geçiriyor. #BirAtölyeNasılTasarlanır P4C yöntemini kullanarak atölye çalışmaları yapan, yapmak isteyen kolaylaştırıcılara yönelik uygulama odaklı bir eğitimdir.

 • Bir Atölye Nasıl Tasarlanır?  eğitimi, katılımcıların P4C yöntemini atölye tasarımı ve yönetişimini kapsar. İki oturumdan oluşan eğitimin ilk yarısında üç ayrı teknikle oluşturulmuş atölye örneklerinin sunumu, tasarım mantığı ve uygulama adımları paylaşılır. 
 • İkinci oturumda her katılımcı, eğitimcinin rehberliğinde (kolaylaştırıcılığında, süpervizörlüğünde) paylaşılan taslak formu referans alarak kendi atölyelerini tasarlarlar.
 • Bir Atölye Nasıl Tasarlanır? eğitimi, daha önce P4C özelinde tanışma / başlangıç seviyesi / birinci seviye vb. şekilde adlandırılan giriş eğitimlerinden en az birini tamamlamış kolaylaştırıların katılımına açıktır.

Ayrıntılar

 • Eğitim, P4C Kolaylaştırıcılarına yöneliktir.
 • Kontenjan 16 kişi ile sınırlıdır.
 • Program ücreti 600,00 TL (%20 KDV Dahildir.)
 • Eğitim Woozzy'de yapılacaktır. 
 • Kapalı gruplar için opus@opusnoesis.com.tr üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Burs Notu

Etkinliğe katılmak istiyor ama ekonomik koşullarınız buna izin vermiyor ise kurumumuzun böylesi durumlar için katılımcılarımıza sağladığı çeşitli “çözümler” yani “burs” olanakları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt & Bilgi

0212 972 2272 & 0542 380 2030

opus@opusnoesis.com.tr

Kolaylaştırıcı

Metin V. Bayrak

https://www.opusnoesis.com.tr/biz  

Telif Notu

Hakları saklı değil, toplumsaldır… Kopyalayabilirsiniz… Daha fazlası için bizimle iletişim geçerseniz, sizi ilkesel olarak bilginin, perspektifin toplumsallaşması için desteklemekten onur ve mutluluk duyarız…

Biletler

 • Standart

  ₺1.000,00
  +₺25,00 service fee

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page