top of page
Topluluklarla Felsefe Kolaylaştırıcı Eğitimi
Topluluklarla Felsefe Kolaylaştırıcı Eğitimi

Topluluklarla Felsefe Kolaylaştırıcı Eğitimi

Eğitim, “Topluluklarla Felsefe” ile tanışma, derinleşme ve uygulama olmak üzere üç bölümden oluşur. Kursiyerlerin yöntem, kuramsal temeller ve uygulama örnekleriyle tanışmalarını kapsar.

Saat ve Yer

08 Oca 2022 10:00 – 29 Oca 2022 17:30

Çevrimiçi

Etkinlik Hakkında

#TopluluklarlaFelsefeKolaylaştırıcıEğitimi etiketiyle #HayataDokunanİşler üreten Opus Noesis, uygulamalı felsefeyi ilgililerle buluşturuyor…

Eğitim, “Topluluklarla Felsefe” ile tanışma, derinleşme ve uygulama olmak üzere üç bölümden oluşur. Kursiyerlerin yöntem, kuramsal temeller ve uygulama örnekleriyle tanışmalarını kapsar. Kursiyerler; okullarda, kurslarda, işyerlerinde, kurum ve kuruluşlarda, arkadaş gruplarında vb. kullanılabilecek şekilde tasarlanmış Topluluklarla / Çocuklarla  Felsefenin yöntem ve tekniklerini deneyimleyerek öğrenirler. Eğitim, Türkçe ve uluslararası literatürdeki güncel içerikler ve örnekler temele alınarak yapılır. Uygulama eksenli olan eğitimde, katılımcıların örnek içeriklerden yola çıkarak atölye tasarlamaları ve uygulamaları sağlanır. Eğitim kapsamındaki çalışmalar özelinde süpervizörlük verilir.

Ayrıntılar

 • Program, 8 - 29 Ocak 2022 tarihleri arasında 4 hafta, 7 oturum, 30 saatten oluşur.
 • Dersler, 8, 15, 22, 29, Cumartesi, 10:00-17:00 saatleri arasındadır.
 • Uygulamalar, 9, 16, 23 Ocak 2022 Pazar, 11:00-13:00 saatleri arasındadır.
 • Örgün ve yaygın eğitimde çalışan ve/veya aday eğitimciler; çocuklarla ve gençlerle çalışan uzmanlar; çocuklu ve/veya çocuk düşünen ebeveynler; çocuklar ya da topluluklarla felsefeye ilgi duyanların katılımına açıktır.
 • Eğitim ücreti 3.000,00 TL’dir.
 • Katılımcı sayısı 8-12 aralığındadır.
 • Katılımcılarımıza, çözüm ortaklarımızca çıkarılan Alternatif Eğitim ya da Felsefe Logos dergilerinden birinin bir yıllık aboneliği hediye edilecektir.

Burs Notu

Etkinliğe katılmak istiyor ama ekonomik koşullarınız buna izin vermiyor ise kurumumuzun böylesi durumlar için katılımcılarımıza sağladığı çeşitli “çözümler” yani “burs” olanakları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt & Bilgi

0212 972 2272 & 0542 380 2030

opus@opusnoesis.com.tr

Kolaylaştırıcı

Hayata Dokunan Eğitimciler & Kolaylaştırıcılar

https://www.opusnoesis.com.tr/biz

Çevrimiçi Etkinlikle İlgili

 • İnternet erişimi olan masaüstü bilgisayar, tablet, değilse mobil cihaz
 • Mümkünse kablolu kulaklık
 • Sessiz bir ortam, olanaklı değilse sorun değil, mikrofonunuzu kapalı tutabilir, konuşmak istediğinizde açabilirsiniz.
 • Atölyeden önce eposta adresinize gelen bir şifre ile https://zoom.us adresinden katılım sağlayabilirsiniz.
 • Bağlantıyla ilgili herhangi bir sorunuz olursa ya da desteğe ihtiyaç duyarsanız opus@opusnoesis.com.tr adresine "çevrimiçi destek" konu başlıklı eposta gönderebilirsiniz; eposta ve/veya telefonla destek verilecektir.

Telif Notu

Hakları saklı değil, toplumsaldır… Kopyalayabilirsiniz… Daha fazlası için bizimle iletişim geçersiniz, sizi ilkesel olarak bilginin, perspektifin toplumsallaşması için desteklemekten onur ve mutluluk duyarız…

Biletler

 • Standart Eğitim

  ₺3.000,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page